bannery a vlajky

Bannery vyrábíme z kvalitní vinylové a recyklovatelné tkaniny, kterou potiskujeme ekologickými barvami na velkoplošné tiskárně. Výhodou je rychlost zhotovení zakázky i ve větším objemu. Reklamní bannery jsou rolovatelné, přenosné, omyvatelné a barevně stálé minimálně tři roky. Standardně je dodáváme s kovovými očky po stranách. Výhodou je nízká pořizovací cena, skladovatelnost, jednoduchá manipulace a rychlá, často i dočasná instalace. Bannery nabízí široké možnosti využitelnosti. Je možné je instalovat na ploty, fasády, billboardové plochy, interiéry atd.

 

Venkovní systém – Outdoor. Systémy pro venkovní bannerovou prezentaci – odolný vůči vlivům počasí. Snadno přenositelné a rozkladatelné. Vydrží nápor větru o rychlosti do 18 km/h. Na zakázku vám pro tento systém vytiskneme banner podle vašich představ.

Systém Frisco  pro venkovní prezentaci. Šířka 800 mm x 1800 mm:

 

System Blizzard  s nastavitelnou výškou až do 2000 mm a šíře 800mm:

Stěna  pro venkovní prezentaci. Šířka 3000 mm x 2000 – 2500 mm:

 

Vlajky dle použití vám rádi doporučíme materiál a vyrobíme vlajku požadovaného rozměru. Cena vlajek vyrobených na zakázku závisí na počtu požadovaných kusů a  rozměru vlajky. Cena s rostoucím počtem kusů vlajek klesá.

 

Stolní vlaječky jsou zhotoveny z materiálu PES saténové hedvábí. Na přání můžeme zhotovit rozměr a tvar. K vlaječkám zajišťujeme stojánky pro zavěšení nebo navlečení vlaječky. Stojánky jsou kovové,  barvené komaxitovou barvou nebo chromované.

 

Muší křídla jsou moderní, dynamické reklamní nosiče určené pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutávají svým tvarem pozornost.

Potřebujete se zeptat?Reference