víceúčelové podložky

Chytře prezentovaná firma! Originální portfólio produktů? Přehledná prezentace společnosti? Firemní kalendář? Poznámkový blok? Podložka pod myš? To vše na míru vašim potřebám! Můžete vyprávět příběh Vaší firmy, představit jednotlivé výrobky a služby, nebo ji použít jako přehledný kalendář. Vysoce kvalitní materiály a jedinečná technologie tvoří základ kvalitního produktu.

Podložky s kalendářem, profilem firmy a poznámkovým blokem

Podložka s odklápěcí fólií a kalendářem o 12–14 listech na každý měsíc zvlášť. Kalendář je možné realizovat s vlastní grafikou nebo použít univerzální motiv. Jednotlivé listy mohou být použity jako zápisník a po konci měsíce odstraněny. Základní rozměr je 230 x 200 mm.

Vrchní vrstva – PVC fólie o síle 0,3 mm – povrch, který poskytuje vysokou odolnost proti oděru a umožňuje komfortní práci s myší. Chrání proti vlhkosti. Spodní vrstva – pěna PVC o síle 1 až 3 mm v různých barvách zajišťuje vynikající přilnavost k povrchu. Vnitřní část – plnobarevný ofsetový tisk CMYK na papír, který zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost při dlouhodobém používání. Pevné spojení pěnového PVC s grafikou (bílý okraj kolem podložky 1 mm).

Podložky pod myš

Základní rozměry – 580 x 380 mm, 440 x 320 mm. Možnost individuálních rozměrů až do velikosti A2.

Potřebujete se zeptat?Reference