Skip links

3D lentikulární tisk

Menu

Malé formáty

3D vizitky

3D kalendáře

3D pravítka

3D pohlednice

Velké formáty

3D

3D CVL

3D obrazy

Efekty

3D prostor / hloubka

Flip flop / výměna

Animace

Zajímá vás, co je 3D lentikulární tisk?

3D lentikulární tisk by se dal popsat jako speciálně připravený obraz, který při spojení s lentikulární čočkou umožňuje prohlížení různých obrazů pod různými úhly. Prokládaná grafika je kombinací dvou nebo více obrázků. Lentikulární materiál je plastová fólie s vytlačovanými lentikuly (čočka). Tyto čočky musí být dokonale sladěny s grafikou.

V závislosti na úhlu pohledu funguje každá lenicula jako lupa. Přibližuje část grafiky, která je vespod. Celý shluk takové čočky poskytuje pohled na celý obraz. Změna úhlu pohledu způsobí změnu obrazu pod objektivem. Poskytuje pocit pohybu nebo hloubky. Pokud jsou čočky rovnoběžné s oběma očima – uvidíme stejný obraz najednou.

Pokud jsou čočky kolmé k vašim očím – každé oko uvidí jiný obraz – v tomto případě je možný 3D vjem.

Naše zkušenosti v oblasti 3D lentikulárních obrazů

Od roku 2000 se intenzivně zabýváme vývojem a výrobou 3D lentikulárních obrazů. Pomocí vlastního technologického zázemí vyrábíme jak velkoformátové lentikulární obrazy, které umíme již od jednoho kusu, tak i malé kartičky v objemných nákladech za velmi výhodné ceny.
 
Co se týká lentikulární výroby, neexistuje žádný biologicky odbouratelný plast, který by dnes nahradil kvalitu PETG. Bereme také v úvahu skutečnost, že lentikulární není plast na jedno použití a pro mnoho lidí je sběratelským, ne-li uměleckým kouskem …Materiál je vyroben z je z 50 % recyklované pryskyřice a splňuje požadavky REACH.

Reference

Poptávka 3D lentikulární tisk    Reference

    3D lentikulární tisk
    3D lentikulární tisk - Winterfresh
    3D lentikulární tisk - Radegast