Skip links

Potisk eko kůže

Menu

Příklady použití

Kabelky

Diáře

Čalounictví

Obaly na mobil

Dětský nábytek

Výroba bot

Výroba sedacích vaků

Pouzdra

Batohy

Eko kůže je moderní alternativou k tradičním koženým výrobkům. Svou texturou připomíná pravou kůži. Skládá ze dvou vrstev a bývá zaměňována s koženkou, ale eko kůže má horní vrstvu ze 100% polyuretanu a jako podklad slouží bavlněný úplet (polyuretan je nanášen na měkčený bavlněný úplet.) Eko kůže je v té nejlepší variantě mikroporézní, oboustranně prodyšná a řeší tak nevýhodu koženek. Eko kůže je volenou alternativou pro ochránce zvěře (vegan leather) nebo cenově citlivý segment.

Využití

Je ideální pro šití galanterie – kabelky, tašky, ledvinky, batohy, barefoot boty, peněženky, klíčenky, manažerské dárky, pouzdra na osobní doklady, diáře, mobil, notebook, smartphon, tablet, obal na MacBook, kosmetické pouzdra, luxusní a unikátní obaly pro vaše výrobky. Eko kůži velmi často využívá automobilový průmysl, patří mezi oblíbené materiály výrobců sedacího a dětského nábytku, sedacích vaků, venkovního nábytku, výrobců obalů na sportovní potřeby, boxovacích pytlů atd.

Výhody

✅ Potisk v metráži vlastním motivem již od 2bm
✅ Originální výrobky s vlastním motivem
✅ Jedinečnost, nekopírovatelnost, krásné syté zdravé barvy
✅ Jako jediná společnost v ČR tiskneme i bílou barvou (na barevné materiály)
✅ Barva je ekologická a zdravotně nezávadná.

Péče o kůži

I o eko kůži je potřeba se starat a hýčkat ji. Čistí se také pouze vlhkým bavlněným hadříkem bez chemikálií. Je také potřeba vysát prach v záhybech, který se zde usazuje.

Certifikace

Eko kůži potiskujeme v metráži ekologickými barvami, které splňují CERTIFIKÁT UDRŽITELNOSTI UL ENVIRONMENT (UL).
Certifikace dokazuje, že barvy splňují řadu přísných kritérií, týkajících se lidského zdraví a životního prostředí. Potisklý materiál nakonec zafixujeme povrchovou úpravou, která zabrání otěru a poškrábání.

Poptávka Potisk eko kůže    Reference

    3D lentikulární tisk
    3D lentikulární tisk - Winterfresh
    3D lentikulární tisk - Radegast