Skip links

Potisk textilu a plátna

Menu

Příklady použití

Obrazy

Muší křídla

Vlajka exteriér

Vlajka oboustranná

Mikrofibra

Výlohy a prodejny

– Obrazy

Vzpomínky na skvělé zážitky, výzdoba vnitřního prostoru, výstavy obrazů. Obrazy tiskneme na 100% canvasové pátno, a rozměr Vám vyrobíme na míru. Canvasové plátno potiskujeme ekologickými bezzápachovými barvami, které jsou navíc velmi syté, pružné a splňují nejpřísnější enviromentální kriteria. Mezi našimi spokojenými zákazníky najdete fotografy, malíře, hotely a restaurace, firmy, ale i běžní koncoví zákazníci.

– Muší křídla

Standardní osnovní polyesterová (PES) vlajkovina zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 – obchodní název Polyflag. Používáme na výrobu vlajek typu „muší křídla“, nebo vlajky do interieru. Vlajku opatříme karabina, tunýlkem.. dle potřeb

– Vlajka exteriér

Trevíra – PES tkanina o hmotnosti 160g/m2 určená do extrémního větrného prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají do skandidávských zemí a tam kde je požadována dlouhodobá odolnost v povětrnosti do obchodních center apd. Materiál má 2-3x delší životnost oproti ostatním materiálům.

– Vlajka oboustranná

PES tkanina Bicolorflag je speciální tkaná PES tkanina o hmotnosti 270g/m2 s vnitřní neprůsvitnou tkanou vložkou, určená pro oboustranný potisk vlajek, oboustranné transparenty a všude tam, kde je požadován z každé strany výrobku potisk jiným motivem. Vlajkovina nahrazuje dokonale nevzhledné oboustranné vlajky tvořené sešitím dvou vlajek s vnitřním separátorem, popřípadě slepené dvě vlajky pomocí separátoru, kde dochází vlivem povětrnosti k rozlepení vlajek a k jejich znehodnocení.Výhodou Bicolorflagu je perfektní potisk, neprůsvitnost tisku z jedné strany na druhou a tvarová stálost za povětrnosti. Pouze proti světlu je průsvit cca 80%.

– Mikrofibra

Textilie sestávající ze 70% polyesteru a 30% polyamidu. K výrobě se nepoužívá žádné lepidlo ani jiné chemikálie, takže lze bez obav použít pro přímý kontakt s pokožkou. Materiál je certifikován OEKO TEX 100 třídy 1. Je prodyšný, rychleschnoucí, vysoce savý, opakovaně použitelný, nedráždí pokožku, je hypoalergenní. Mezi typické příklady použití patří: utěrky na brýle, monitory, displeje smartphonů, notebooků nebo také povlaky na polštáře.

– Výlohy a prodejny

Polyester představuje ideální materiál k výrobě textilních reklamních banerů. Ať už se jedná o veletrhy, sportovní události, prodejny, nebo firemní prostory – polyester se díky lehkosti materiálu, sytosti barev, snadné instalaci a designovému vzheldu, skvěle hodí do každého interieru. Po ukončení akce je možné materiál využít k dalšímu zpracování např na výrobu tašek, obalů, pouzder atd. Získáváte tak udržitelný materiál, potištěný ekologickými barvami. Barvy jsou výrazné a reprodukce motivu je kontrastní.

Poptávka Potisk textilu a plátna