Skip links

Eco-Friendly materiály

Menu

Příklady použití

ReVita® Čistí oceány a moře

100% Evergreen

Samolepka FREE PVC

Nano materiál

Obrazy

Papír

Rollup & Plakát

– ReVita® Čistí oceány a moře

100% recyklované a 100% recyklovatelné materiály, které skutečně respektují životní prostředí.
ReVita® je vůbec první řada, která je vyrobena ze 100% recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Dokonale ztělesňuje naši filozofii Greenlife® a je ve skutečnosti výsledkem pečlivého a odpovědného řízení výrobních procesů s ohledem na ochranu životního prostředí a oběhové hospodářství.
Konečně je možné tisknout udržitelným a stylovým způsobem!

S ReVita® Artistic (barva přírodní) a ReVita®Puro (bílá barva materiálu) můžete vytvářet nádherné nástěnné obrazy, dekorace na stěny, tapety, bytové doplňky jako předložky, koberečky, kapsáře, prostírání, obal na květináč, pouzdro na notebook, smarphone, hand made tašky, úložná taška na hračky,

s ReVita® Tack Puro některé protiskluzové pochozí plochy s certifikací R10 a vertikální přemístitelná grafika Revita-Tack Puro je jediný tiskový materiál s nanopřísavkami (a tedy bez lepidla), který je zcela recyklovatelný. Je ideální pro dekoraci stěn, svislých ploch, předmětů a dokonce i pro vytváření protiskluzové podlahové grafiky! Jeho nanopřísavky umožňují realizovat snadno použitelnou a rychle vyměnitelnou grafiku.

Zde jsou vítězné výhody Revita Tack Puro vysvětlené v kostce:

✅ Nevyžaduje nářadí ani odbornou pomoc
✅ Je bez bublinek
✅ Je vyroben ze 100% recyklovaného a recyklovatelného polyesteru (získaného z recyklovaných plastových lahví)
✅Neobsahuje lepidlo a nezanechává žádné zbytky na površích
✅ Můžete jej nalepit na povrchy a snadno odnést
✅ Je protiskluzový R10

Všechny produkty značky ReVita® aktivně podporují základ 4OCEAN pro ochranu a čištění moří a oceánů.

– 100% Evergreen

JET TEX CLASSIC je matná, lehká (270 g/m²) flexibilní tkanina (ekologický textil) s přirozenou texturou. Všestranná textilie pro nástěnnou dekoraci, nabízí dobrou rozměrovou stabilitu. Látka má matný povrch, po potištění lehce saténový, s perfektním podáním barev a hloubkou tónu.

Využití: eco baner do rollupů, interový i krátkodobý exterierový baner, obálky, prostírání, rolety, dekorace stěn a výzdoba prodejen, tisk obrazů, uchycení v závěsných systémech, vypnuté v profilech, nalepení na stěnu… UDRŽITELNOST ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A LIDSKÉ ZDRAVÍ. Materiály EverGreen se vyrábí ve Francii, společnost certifikovaná podle ISO 9001 a ISO 14 001. Jedná se o ekologicky šetrné látky, jejíž technické textilie minimalizují dopad na životní prostředí po celou dobu svého životního cyklu, od vzniku až po zničení.Textilie EverGreen také respektují lidské zdraví.
Ekologická výhoda programu EverGreen byla ověřena analýzou životního cyklu (LCA) v souladu s normami ISO 14 040 – 14 044.

EverGreen je certifikován:

  • Bez PVC
  • Bez ftalátů
  • Bez formaldehydu
  • Bez fosfátů
  • Bez glykolu

VÝHODY materiálu:

  • Vysoká mechanická odolnost a pevnost v roztržení
  • Rozměrová stálost, žádné smršťování po zaschnutí
  • Saténový matný povrch po tisku a bez odlesků
  • Textilní vzhled dodává hřejivý a přirozený pocit
  • Ekologický textil, certifikovaný bez PVC a VOC

– Samolepka FREE PVC

Samolepicí polypropylenová fólie z řady Ecoline (PP) v matném provedení. Stále více firem, ale i běžných zákazníků, chce minimalizovat dopad své potřeby nebo podnikání na životní prostředí. Přestože PVC materiály jsou zpravidla levnější a dobře potisknutelné, jsou často nahrazovány materiály na bázi polypropylenu (PP), při jehož spalování se uvolňuje méně škodlivin ☠️. Oproti PVC jsou také rozměrově stálejší a lépe odolávají vyšším teplotám. Jsou určeny pouze na rovné plochy, ideální např. ekologické (eco) etikety na vaše výrobky, na láhve, nápoje, kosmetické výrobky, firemní a brandové samolepky s možností tvarového ořezu.

– Nano materiál

Wally s Nano Dots – bílý PET materiál na stěny s nano lepidlem v tečkách, pro všechny druhy bytů a povrchy nábytku a kovů (stěny,skla, panely) , taky na cedule (promo akce, akce )
Nano Car – Ultra lepivost materiálu, vhodný pro karoserie automobilů (rovné povrchy). Tisk ekologickými barvami zaručuje 100% eco produkt.

– Obrazy

Obrazy na desce se hodí především do moderního interieru, kanceláře, showroomu. Vaši fotografii vytiskneme ekologickými barvami na fotopapír, který nalepíme na lehčenou deska s polyuretanovým bílo-žlutým jádrem a povrchem z bílého recyklovaného papíru. K obrazu dodáváme Al háček na navěšení.

– Papír

CLP papír je certifikován systémem FSC a splňuje požadavky zdravého lesního hospodaření. FSC recyklované – tato úroveň znamená, že je materiál vyroben z recyklovaného materiálu, a ne z prvotní buničiny. Certifikát prokazuje udržitelné a ekologické lesní hospodaření a zároveň propaguje výrobky ze dřeva s logem FSC. Plakáty se dají využít jako standartní plakátový papír, je také oblíben pro tisk fotografií v eco variantě – kvalita tisku je velmi vysoká, pouze se nejdená o tisk na fotopapír o vysoké gramáži, na kterou jsme zvyklí, který nesplňuje podmínky certifikátu FSC. Cena za tisk fotografie na plakátovém papíře je samozřejmě mnohem nižší, než za tisk fotografie.

– Rollup & Plakát

Tento ekologický, kvalitní film s krásným vzhledem vylepší a promění vaše prostředí v kanceláři, v showroomu, na výstavě, v prostorách vaší firmy. Polypropylenový film, doporučujeme do roll-up prezentačních systémů, případně je možné jej použít i jako pevnější plakátový papír. Zadní strana je šedá – stříbrná, což zajišťuje jeho téměř absolutní neprůsvitnost. Je vysoce odolný proti poškrábání a roztržení a je pro své přínosy pro životní prostředí velmi výhodný.

Poptávka Eco-friendly materiály