Skip links

Potisk koženky

Menu

Příklady použití

Koženka je moderní alternativou k tradičním koženým výrobkům. Jedná se o polyesterovou látku s texturou připomínající pravou kůži. Díky vysoké gramáži, 600 g / m2 je tkanina velmi trvanlivá a odolná, potisk nevybledne.

Využití

Je ideální pro šití galanterie – kabelky, tašky, ledvinky, batohy, barefoot boty, peněženky, klíčenky, manažerské dárky, pouzdra na osobní doklady, diáře, mobil, notebook, smartphon, tablet, obal na MacBook, kosmetické pouzdra, luxusní a unikátní obaly pro vaše výrobky. Koženka patří také k oblíbeným materiálům pro čalouníky, výrobce sedacího a dětského nábytku, sedacích vaků, venkovního nábytku, čalounění sedaček a interiérů vozidel, výrobců interiérů pro dopravní prostředky, výroba hlavových a loketních opěr.

Výhody

✅ Je vhodná pro alergiky, protože kromě vzhledu nemá s přírodní kůží nic společného
✅ Potisk v metráži vlastním motivem již od 2bm
✅ Jedinečnost, nekopírovatelnost, krásné syté zdravé barvy
✅ Jako jediná společnost v ČR tiskneme i bílou barvou (na barevné materiály)
✅ Barva je ekologická a zdravotně nezávadná.

Péče o kůži

Jako o přírodní kůži, tak o koženku je potřeba se starat. Ačkoli se jedná o různé materiály, péče je stejná. Čistí se také pouze vlhkým bavlněným hadříkem bez chemikálií. Je také potřeba vysát prach v záhybech, který se zde usazuje. I umělou kůži je potřeba hýčkat.

Certifikace

Koženkové materiály potiskujeme v metráži ekologickými barvami, které splňují CERTIFIKÁT UDRŽITELNOSTI UL ENVIRONMENT (UL).
Certifikace dokazuje, že barvy splňují řadu přísných kritérií, týkajících se lidského zdraví a životního prostředí. Potisklý materiál nakonec zafixujeme povrchovou úpravou, která zabrání otěru a poškrábání.

Poptávka Potisk koženky    Reference

    3D lentikulární tisk
    3D lentikulární tisk - Winterfresh
    3D lentikulární tisk - Radegast