Skip links

Pro výrobu oděvů

Menu

Meteriály

Bavlněný satén

Teplákovina

Jersey

Bavlna pružná

Bavlna satén

Nabízíme potisk přirodních materiálů a bavlny v metráži ekologickými barvami. Pro výrobce originálních tašek a módního oblečení, potiskneme materiály Vámi dodaným motivem, designem.

– Bavlněný satén

Bavlněný satén je 100% bavlněná tkanina se speciální atlasovou vazbou. Je mnohem plynulejší a jemnější než klasické prádlo. Je ideální pro šití ložního prádla, textilu pro spaní, letních košil, protože díky hladké vazbě dává příjemný pocit chlazení a nekrčí se. V prodeji máme gramáž 130 g/m2, lze jej prát v pračce a žehlit při vysokých teplotách. Šíře materiálu je 160cm, max tisková 155 cm.

– Teplákovina

Teplákovina 280g je druh 3-nitné pleteniny, která díky speciálně vybraným druhům přízí a pokročilé technologii výroby dosáhla poměrně silného materiálu a zároveň příjemného, měkkého, nemačkavého a trvanlivého. Skvěle se hodí na výrobu sportovního a pohodlného oblečení na jaro, podzim a zimu. Jedna strana pleteniny je hladká, zatímco druhá je smyčkovaná. 90% CO; 10% EL. Šíře 170cm, max tisková 165 cm.

– Jersey

Jednovláknová tkanina s přídavkem elastanu. Materiál je hladký, vzdušný a mimořádně příjemný na dotek, což z něj dělá materiál nejvyšší kvality. Díky obsahu elastanu je látka pružná, takže je ideální pro všechny druhy halenek, triček, šatů, legín. Hodí se také dobře jako materiál pro šití komínů, šátků a čepic. 95% CO; 5% EL, 200-220g, š. materiálu je 155cm, max tisková 150 cm.

– Bavlna Panama

Bavlna Panama je 100% bavlněná tkanina 270g, hustá a masitá. Má jasnou, hustou vazbu, která je cítit pod prsty. Je silná a odolná, ideální pro šití věcí, ideální pro šití věcí, které vydrží roky – sedadla, polštáře, postele pro domácí mazlíčky. Díky svému modernímu a módnímu dezénu bude také ideální pro ozdobu oken a bytový textil. Panama je látka, kterou lze snadno čistit a žehlit, nesráží se. Š. 145 -150cm.

– Bavlna pružná

100% bavlněná oboustranně hladká a na omak velmi příjemná pletenina. Je ideální pro šití lehkých věcí. Vypadá trochu jako úplet, ale neobsahuje elastan. Skvěle se hodí na šití oděvů. Š. 175 -180cm.

Poptávka Pro výrobu oděvů