Skip links

Pro výrobu oděvů

Menu

Meteriály

Nabízíme potisk přirodních materiálů a bavlny v metráži ekologickými barvami. Pro výrobce originálních tašek a módního oblečení, potiskneme materiály Vámi dodaným motivem, designem.

– Bavlněný satén

Bavlněný satén je 100% bavlněná tkanina se speciální atlasovou vazbou. Je mnohem plynulejší a jemnější než klasické prádlo. Je ideální pro šití ložního prádla, textilu pro spaní, letních košil, protože díky hladké vazbě dává příjemný pocit chlazení a nekrčí se. V prodeji máme gramáž 130 g/m2, lze jej prát v pračce a žehlit při vysokých teplotách. Šíře materiálu je 160cm, max tisková 155 cm.

– Teplákovina

Teplákovina 280g je druh 3-nitné pleteniny, která díky speciálně vybraným druhům přízí a pokročilé technologii výroby dosáhla poměrně silného materiálu a zároveň příjemného, měkkého, nemačkavého a trvanlivého. Skvěle se hodí na výrobu sportovního a pohodlného oblečení na jaro, podzim a zimu. Jedna strana pleteniny je hladká, zatímco druhá je smyčkovaná. 90% CO; 10% EL. Šíře 170cm, max tisková 165 cm.

– Jersey

Jednovláknová tkanina s přídavkem elastanu. Materiál je hladký, vzdušný a mimořádně příjemný na dotek, což z něj dělá materiál nejvyšší kvality. Díky obsahu elastanu je látka pružná, takže je ideální pro všechny druhy halenek, triček, šatů, legín. Hodí se také dobře jako materiál pro šití komínů, šátků a čepic. 95% CO; 5% EL, 200-220g, š. materiálu je 155cm, max tisková 150 cm.

Poptávka Pro výrobu oděvů