Skip links

Potisk samolepící folie

Menu

Příklady použití

– Samolepky / Etikety

Samolepky s tvarovým ořezem tiskneme plnobarevné v malých i velkých sériích, rozměr i tvar na přání zákazníka. Vybrat si můžete z několika materiálů: PVC, PP nebo papírové. Samolepky PVC a PP lze pro zvýšení odolnosti opatřit lesklou nebo matnou laminací. Jednoduše se aplikují a vydrží několik let i v exteriéru.

– Prodejny / Interiér

Vyrobíme polepy do interieru/exterieru, přijedeme, nalepíme. Potřebujete ale poslat PROMO materiál na vaše prodejny / obchodním partnerům, jedete na výstavu, nebo řešíte interier doma /ve firmě? Pak vám doporučíme folii, která se velmi snadno aplikuje a stává se tak skvělým pomocníkem při přípravě reklamních polepů, na které zbývá málo času. Folie je určena především pro interiérové aplikace, nebo krátkodobé exterierové.Typicky polepy na výstavách nebo výzdoba v obchodech, výlohách. Nespornou výhodou folie je její vyšší tloušťka, takže se nejen jednoduše lepí bez bublin, ale nezanechává lepidlo po odstranění samolepky. Umístíte kamkoli, nepotřebujete závěsný systém. Lepení nebylo nikdy snadnější!

– Tapety

Tapety lze potisknout jakýmkoliv motivem a tím tak vytvořit jedinečnost vašeho interiéru (zasedací místnosti, interiéry bytu, domu, recepce, chodby, showroomy apod.) Povrch tapety může být hladký, strukturovaný nebo imitace plátna. Zadní strana samolepící / nelepící dle požadavku.

– Imitace pískovaného skla

Jedná se o PVC fólii imitující efekt pískovaného skla. Fólie má komůrkové lepidlo, díky kterému ji snadno nalepí i osoba, která nemá zkušenosti s lepením folie. Výhoda je tedy ve snadné instalaci a následně i odstranění bez zbytků lepidla. Folie dodá interieru moderní, luxusní vzhled. Na folii natiskneme jakýkoliv motiv, především vektory a geometrické tvary působí velmi luxusně. Folie propouští světlo, brání však při pohledu do místnosti, proto se velmi často používá ve firmách s velkými skleněnými příčkami..

Poptávka Potisk samolepící folie