Skip links

EKO výroba

Jak to děláme?

Každým tiskem pomáháme životnímu prostředí a také svému zdraví. Naše práce můžete umístit kdekoliv, jsou nejen ekologické, ale i krásně barevné a VONÍ! Zodpovědných firem postupně přibývá. Patří k nim i ta vaše?

Proč svěřit výrobu a tisk právě nám? Udržitelnost pro nás není jen fráze. Používáme ekologické barvy a kvalitní, ale zároveň šetrné materiály s mezinárodní certifikací.

Neustále rozšiřujeme nabídku o eco a udržitelné materiály. Zařazujeme stále více „zelených“ variant tiskových produktů se sníženým vlivem na životní prostředí. Jsme hrdí na to, že umíme nabídnout 100% recyklované a 100% recyklovatelné materiály, které skutečně respektují životní prostředí.

Všechny produkty značky ReVita® aktivně podporují základ 4OCEAN pro ochranu a čištění moří a oceánů. Dalšími materiály jsou ekologicky šetrné látky z kolekce EverGreen Fabrits, jejíž technické textilie minimalizují dopad na životní prostředí po celou dobu svého životního cyklu, od vzniku až po zničení, a svými vlastnostmi chrání i lidské zdraví.Ekologická výhoda programu EverGreen byla ověřena analýzou životního cyklu (LCA) v souladu s normami ISO 14 040 – 14 044. Textilie EverGreen také respektují lidské zdraví.

Čistý a čerstvý vzduch. Komfort, uvolnění a lepší pocit. Zhluboka se nadechnout a dýchat zdravěji. Všechny prostory v naší společnosti máme klimatizované, která má řadu výhod.

Ekologické chlazení i vytápění místností  ocení u nás především lidé, kteří trpí alergií a astmatem, ale i tiskaři.  Vzduch se během ochlazování zbavuje prachu, pylů a dalších částic, které dráždí dýchycí ústrojí. 

Zavedením klimatizací ve firmě jsme ulevili životnímu prostředí. Snížili jsme spotřebu energie jednotlivých zařízení, tím došlo k velkému snížení  vytváření emisí.  Naše společnost je také léta zapojena do systému Eko-kom / systém sběru a recyklace obalových odpadů.

EverGreen je certifikován:

Bez PVC

Bez ftalátů

Bez formaldehydu

Bez fosfátů

Bez glykolu

Barvy, kterými tiskneme mají certifikaci GREENGUARD GOLD na neomezené úrovni a splňují nejpřísnější kriteria certifikace UL EKOLOGO.