Skip links

Potisk vegan kůže

Menu

Příklady použití

Vegan kůže je moderní žádanou alternativou k tradičním koženým výrobkům. Má hladký povrch bez struktury a velmi přesvědčivě připomíná pravou kůži. Materiál je vyroben ze 100% polyuretanu a při výrobě materiálu nebyla použita žádná živočišná surovina. Je uznán a certifikován jako vegan materiál. Splňuje také všechny podmínky RoHS a Certifikátu Oeko-Tex Standard 100.

Využití

Je ideální pro šití galanterie – kabelky, tašky, ledvinky, batohy, peněženky, klíčenky, manažerské dárky, pouzdra na osobní doklady, diáře, mobil, notebook, smartphon, tablet, obal na MacBook, kosmetické pouzdra, luxusní a unikátní obaly pro vaše výrobky. Jsme jediná společnost v ČR, která nabízí vegan kůži s certifikátem pro ČR. Vegan kůži umíme stejně jako koženku a eko kůži potisknout ekologickými barvami. Vegan kůže ocení nejen vegani, ale i alergici. Je vhodná pro alergiky, protože kromě vzhledu nemá s přírodní kůží nic společného.

Výhody

✅ Potisk v metráži vlastním motivem již od 2bm
✅ Originální výrobky, personalizace výrobků, jedinečnost.
✅ Jako jediná společnost v ČR tiskneme i bílou barvou (na barevné materiály)
✅ Barva je ekologická a zdravotně nezávadná.

Péče o kůži

Čistí se pouze vlhkým bavlněným hadříkem bez chemikálií. Je také potřeba vysát prach v záhybech, který se zde usazuje. I vegan kůži je potřeba hýčkat.

Certifikace

Vegan kůži potiskujeme ekologickými barvami, které splňují CERTIFIKÁT UDRŽITELNOSTI UL ENVIRONMENT (UL).
Certifikace dokazuje, že barvy splňují řadu přísných kritérií, týkajících se lidského zdraví a životního prostředí. Potisklý materiál nakonec zafixujeme povrchovou úpravou, která zabrání otěru a poškrábání.

Poptávka Potisk vegan kůže    Reference

    3D lentikulární tisk
    3D lentikulární tisk - Winterfresh
    3D lentikulární tisk - Radegast