Skip links

Potisk vegan kůže

Menu

Příklady použití

Pouzdra

O veganské kůži se poslední dobou mluví hojně, většina lidí ale přesně neví, v čem se liší od klasické syntetické usně tzv. koženky. A liší se vůbec nějak? Posviťme si proto na ně!
 
Mezi hlavní důvody vzniku syntetických usní, které mnohdy bravurně imitují usně přírodní, bezesporu patří jejich větší rozmanitost barev, textur, plošných hmotností, dále pak jejich tepelná tvárnost, odolnost vůči mikroorganismům, nižší cena a v neposlední řadě fakt, že kvůli existenci našeho koženého rozmaru nepřijde o možnost existence jiná bytost.
 
Životní styl veganství razí názor, že by se jedná o celý životní cyklus, tzn. výroba, používání, údržba i likvidace, by měl být co nejvíce šetrný k životnímu prostředí a neměla by být využívána pro rychle se střídající trendy módy, ale smysluplně pro nadčasové kousky vyráběné v etických podmínkách tzv. slow fashion.
 
Kvalitně a ekologicky vytiskneme váš brand na vegan kůži a zajistíme výrobu u specializovaných výrobců. Vzhled materiálu dokonale imituje přírodní kůži, má jemnou hladkou strukturu. Materiál neobsahuje PVC ani ftaláty.

Vlastnosti

Odolná a pevná proti otěru
Příjemná na omak
Snadno se udržuje vodou
Elastická, měkká
Materiál: 78% Polyuretan, 22% cotton
Gramáž : 550 -+ 40 g/m2
Šířka: 140 cm +/- 4 cm
Druh: Potahová látka
Barva: Bílá
Vzor: potisk vlastního motivu
Typ: čalounění a nábytek

Použití

Originální 100% veganské ekologické obaly a pouzdra na notebook, Macbook, reklamní a kosmetické tašky, tašky na víno, pouzdra na doklady, obal na mobil, klíčenky, pro výrobu diářů a bloků.

Certifikát OEKO-TEX® Standard 100
Vegan certifikát pro ČR

Poptávka Potisk vegan kůže    Reference

    3D lentikulární tisk
    3D lentikulární tisk - Winterfresh
    3D lentikulární tisk - Radegast