Skip links

Samolepky / Etikety

Menu

Příklady použití

Vyrábíme na zakázku samolepky a etikety různých velikostí i s ořezem na tvar. Jak si poradit s tím, aby měla samolepka neobvyklý tvar? Kulatý, hranatý, oblé rohy nebo ořez podle grafiky? Nic z toho pro nás není problém. Naše výrobní technologie umí dokonale realizovat zakázky tisk samolepek včetně následného ořezu. Můžeme Vám proto s radostí nabídnout realizaci samolepek v jakémkoliv tvaru si přejete.

 
Jak připravit data?
Ve vlastních datech je zapotřebí mít vytvořenou vektorovou ořezovou cestu. Ořezovou cestu označte Pantone barvou, nebo magentou a vložte ji do druhé strany dokumentu tak, aby seděla hezky na grafice. Grafika do kraje musí mít spad 5mm na každou stranu.
 
Materiál
Etikety na vaše výrobky. Vybrat si můžete z několika materiálů, záleží na jaký podklad lepíte a k čemu je etiketa určená.
 
1. Papírová samolepka (lesklá, matná), je nejekonomičtější varianta, hodí se na lahvičky, krabičky, obálky, různé výrobky a je pouze do interieru. Tisk může být černobílý nebo barevný, samolepky s ostrými rohy dodáváme se splitovanou zadní stranou, pro snadné odlepování z podkladového papíru. Samolepky s ořezem na tvar dodáváme v arších. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí.
 
2. Pvc bílá etiketa (lesklá, matná), hodí se na lahvičky, krabičky, kov, sklo, reklamní zboží, různé výrobky atd. Je určena do interieru i do interieru. Lepidlo můžeme nabídnout permanentní (natahuje se při sundávání, jde hůř odstranit), nebo snímatelné přemístitelné. Etikety se snímatelným lepidlem jsou pouze s matným povrchem a lze je sundávat a opakované nalepovat na hladký podklad. Samolepky dodáváme v arších. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí.
 
3. Čirá – transparentní etiketa (lesklá, matná), hodí se na lahvičky, krabičky, kov, sklo, reklamní zboží, různé výrobky atd. Je určena do interieru i do interieru. Lepidlo můžeme nabídnout pouze permanentní (natahuje se při sundávání, jde špatně odstranit). Samolepky dodáváme v arších. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí.
 
4. Polyesterová etiketa saténově matná (bez pvc). Určená především na lahvičky, kde nedrží dobře papírová samolepka, ale je potřeba vytisknout ostře malé písmo. Je určena do interieru i do interieru. Lepidlo můžeme nabídnout pouze permanentní (jde špatně odstranit). Samolepky dodáváme v arších. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí.
 
5. Stříbrné matné, holografické, reflexní (reagující na světlo), vzhled pískovaného skla. Potřebujete se odlišit od konkurence? Mají samolepky sloužit jako takový halogram? Potřebujete samolepky na karty nebo jiné tiskoviny a současně si je chránit proti kopírování? Rádi vám poradíme. Samolepky dodáváme v arších. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí.
 
Plastové nebo papírové samolepky s Vašimi motivy na archu. Jednotlivé samolepky jsou tvarově vyřezané pro snadné odloupnutí. Velikost archu a počet samolepek si můžete zvolit libovolně. Tento produkt je možný v lesklé i matné povrchové úpravě, s laminací pro zvýšení odolnosti, ve variantě tisku na průhlednou fólii či na fólii se zvýšenou lepivostí na problémové povrchy (obecně plasty).

Poptávka Potisk samolepící folie