Skip links

Plakáty a fotografie

Menu

Příklady použití

Papír na plakáty je materiál o plošné hmotnosti 150 g. Je určený k výrobě krátkodobých prosvětlených aplikací a používá se i jako lepší plakátový papír. Papír je certifikován systémem FSC a splňuje požadavky zdravého lesního hospodaření.
 
Pro vysokou kvalitu tisku, zejména fotografií, používáme fotopapír s ušlechtilým povrchem a vyšší gramáží 220g. Tisky s vysokým rozlišením a širokým barevným gamutem na něm skvěle vyniknou. Papír je polomatný a poskytuje vynikající barevný gamut pro všechny typy aplikací, ideální pro tisk plakátů na vstupní brány do prodejen a ekonomické verze fotografií všech formátů. Papír splňuje podmínky certifikace PEFC (výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem).
 
Vytisklé plakáty a fotografie vám můžeme zarámovat do clip rámů, které jsou ideální pro jednoduché a levné vyvěšení obrázku na zeď. Součástí jsou pevná záda, normální sklo a háčky po stranách, které celý obrázek drží. Plakát, fotku či obrázek si sami jednoduše vsadíte do clipu a pověsíte pomocí háčku na zeď.
 
Formáty: 50 x70 cm, 60×80 cm, 70×100 cm

Poptávka Potisk papíru